Energetické audity, průkazy energetické náročnosti budovy - Ceník

Ceny průkazů energetické náročnosti budovy

Cena pro rodinné domy

- od 2.000 Kč, cena se odvíjí dle složitosti a rozsahu objektu

- nemáte-li výkresovou dokumentaci, nabízíme Vám zaměření objektu v rozsahu potřebném pro zpracování průkazu energetické náročnosti budovy

Cena pro bytové domy

- od 6.000 Kč, cena se odvíjí dle složitosti a rozsahu objektu

Cena pro administrativní a veřejné budovy

- cena se odvíjí dle složitosti a rozsahu objektu

Máme mnoho zkušeností s vypracováváním průkazů energetické náročnosti budov bez jakýchkoliv reklamací, působíme po celé republice, termín zpracování do 3 dnů od dodání podkladů.
Ceny u nás jsou konečné (nejsme plátci DPH), narozdíl od jiných zpracovatelů průkazu ENB. Cenový návrh Vám provedeme na požádání.

Dokumentaci nutnou pro zpracování průkazu energetické náročnosti budovy můžete zaslat elektronicky nebo poštou nebo doručit osobně do jedné z našich kanceláří. Dokumentaci Vám samozřejmě vrátíme tak, jak jsme si ji převzali. Po vypracování průkazu energetické náročnosti budovy budete seznámeni s výsledky. Poté si budete moci průkaz ENB vyzvednout nebo ho zasíláme na dobírku. Cena poštovného a dobírečného je 100,- Kč. Při osobním odběru je platba v hotovosti.

EXPRES zpracování průkazu energetické náročnosti budovy

do 24 hod od doručení všech potřebných podkladů - běžná cena + 1.000,- Kč

Nabídka pro projektanty - průkaz energetické náročnosti

Nabízíme projektantům zpracovávájícím dokumentaci pro novostavby speciální slevy z běžné ceny za zpracování průkazu energetické náročnosti budovy při větším množství objednávek. Cenový návrh při bližším projednání.

Ceny energetických auditů

Ceny energetický auditů jsou závislé na velikosti a složitosti budovy, takže není možné jednoznačně napsat cenu za energetický audit. Pro bližší návrh ceny nás, prosím, kontaktujte - viz. Kontakty.

 2008-2015 © DaMi