Průkaz energetické náročnosti budovy - nabídka pro realitní kanceláře a prodej nebo pronájem budovy


Nabízíme exkluzivní nabídku realitním kancelářím - zpracování průkazu energetické náročnosti pro prodej nebo pronájem budov.

V souvislosti se schválenou změnou zákona 406/2000 Sb., o hospodaření energií, nabízíme realitním kancelářím kvalitní, rychlé a levné vypracovávání průkazů energetické náročnosti budovy.

Slevová akce na průkazy ENB

Nabízíme vám množstevní slevy, rychlé a přesné jednání. Slevy můžeme využít nejen realitní kancelář, ale i správce nemovitostí, aj.

Jsme specializovaná firma v energetice s působností po celé České republice, máme dlouholeté zkušenosti se zpracováváním energetických auditů, průkazů energetické náročnosti, bez jakékoliv reklamace. Nejsme jen "projektanti", ale energetická auditorská kancelář.

Povinnost zpracování průkazu energetické náročnosti budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy potřebuje po novelizaci zákona 406/2000 Sb. každý, kdo bude chtít prodat nebo pronajmout budovu.

od 1. ledna 2013

- při prodeji budovy nebo jéjí ucelené části (např. byt) a při pronájmu budovy

od 1. července 2013

- budovy užívané orgány veřejné moci (např. krajské, městské, obecní úřady, budovy soudů, policie atd.) s celkovou energeticky vztažnou plochou větčí než 500 m2

od 1. července 2015

- budovy užívané orgány veřejné moci s celkovou energeticky vztaznou plochou větší než 250 m2

od 1. ledna 2016

- při pronájmu ucelené části budovy (byt, nebytový prostor, komerční prostor) včetně družstevních domů

Podklady pro zpracování průkazu ENB

Ke zpracování průkazu energetické náročnosti budovy (průkaz ENB) potřebujeme výkresovou dokumentaci pro výpočty, znát otopnou soustavu a přípravu teplé vody. Pokud výkresy budovy nemáte, nabízíme Vám komplexní činnost včetně zaměření objektu pro potřeby výpočtu průkazu ENB.

Zpracovatel průkazu energetické náročnosti budovy

Průkaz energetické náročnosti budovy může zpracovávat pouze osoba definovaná zákonem č. 406/2000 Sb. § 10, což je energetický auditor nebo osoba autorizovaná podle zvláštního právního předpisu v oborech pozemní stavby, technologická zařízení staveb a technika prostředí staveb. Oprávněná osoba pro zpracování energetického průkazu - průkazu ENB musí být ovšem přezkoušená ministerstvem podle prováděcího právního předpisu z podrobností vypracování energetického průkazu náročnosti budov.

Pro kvalitní zpracování průkazu energetické náročnosti budovy je zapotřebí vysoká kvalifikovanost zpracovatele a jeho profesní zodpovědnost včetně zákonného pojištění odpovědnosti, které Vám zaručuje naše členství v Asociaci energetických auditorů.

Cena průkazu energetické náročnosti budovy

Ceny za zpracování průkazu energetické náročnosti budovy naleznete v našem Ceníku. Nabízíme Vám i EXPRES zpracování průkazu ENB do 24 hod.

 2008-2015 © DaMi